Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Aktualności

Ruszyły zapisy na bezpłatne wejściówki na Multikoncert w Multikinie: Ray Wilson GENESIS CLASIC (3 października 2014)
Zapraszamy na Multikoncert w Multikinie: Ray Wilson GENESIS CLASIC, który odbędzie się w poniedziałek 13 października o godz. 19.00 w Multikinie - Ursynów, al. KEN 60.

Koncerty z serii GENESIS Classic przedstawiają największe przeboje zespołu Genesis w wykonaniu ostatniego wokalisty tej mega grupy – Raya Wilsona. Projekt jest w nieustającej trasie koncertowej. Podbija serca publiczności na całym świecie. Był prezentowany między innymi w Argentynie, Niemczech, Rosji, Austrii, Rumunii, Hiszpanii, Holandii Portugalii i Włoszech. W ostatnich latach Koncerty Raya Wilsona towarzyszyły wielu ważnym dla Polski wydarzeniom jak np. Objęcie przez Polskę Prezydencji w UE, ceremonia otwarcia UEFA EURO 2012 Fanzone w Warszawie (koncert zobaczyło ponad 100 000 widzów) czy LIFE festival, na którym wystąpił także Sting. Podczas koncertu można usłyszeć kultowe kompozycje t.j.: I Can’t Dance, Follow You Follow Me, Land of Confusion, Another Cup of Coffee, Mama, Solsbury Hill, Congo, Jesus He Knows Me, American Beauty, Another Day in Paradise, In the Air Tonight i wiele innych.

Bezpłatne karty wstępu na koncert będzie można zamówić:
a) emailem - poprzez zgłoszenie wysłane na adres bilety.kultura@ursynow.pl - w temacie emaila należy wpisać GENESIS oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu, np. GENESIS KOWALSKI JAN.

b) bezpośrednio - w głównej informacji w Urzędzie Dzielnicy Ursynów poprzez wypełnienie formularza, na którym należy podać NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze bezpłatne karty wstępu oraz numer kontaktowy TELEFONU KOMÓRKOWEGO. Formularz należy wrzucić do urny stojącej w głównej informacji WOM-u.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 3 do 8 października w godzinach pracy Urzędu.

W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione odpowiednio w stosunku do zgłoszenia emailem lub sms-em w dniu 9 października do godziny 16.00.

Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia (bez względu na jego formę), na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.

Osoby, które otrzymają odpowiedź mailową lub sms-ową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji.

Karty nieodebrane do godz. 18.00 13 października ponownie trafią do dystrybucji i zostaną rozdane w Multikinie na półgodziny przed koncertem Informacja o ilości nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona w Multikinie.

Zapraszamy!

KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Lipiec   »
P W Ś C P S N
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją