Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Aktualności

miesiąc: 
Seminarium „Aktywność jako determinant sprawności i zdrowia seniorów”  
25 września br. w  Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbyło się seminarium pn. „Aktywność jako determinant sprawności i zdrowia seniorów” zorganizowane z okazji obchodów jubileuszu 30-lecia Dziennego Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie.
Burmistrz Piotr Guział podpisał list intencyjny z deskorolkowcami  
3 października w ursynowskim Ratuszu odbyło się spotkanie burmistrza Piotra Guziała ze środowiskiem deskorolkowców. Spotkanie, w którym wzięło udział ponad 100 miłośników jazdy na desce, odbyło się w wyniku podjęcia pochopnej decyzji o likwidacji kultowego i powstałego w wyniku oddolnej inicjatywy konstrukcji do jazdy na deskorolce na „Kortach” przy Kopie Cwila.
Ruszyły zapisy na bezpłatne wejściówki na Multikoncert w Multikinie: Ray Wilson GENESIS CLASIC  
Zapraszamy na Multikoncert w Multikinie: Ray Wilson GENESIS CLASIC, który odbędzie się w poniedziałek 13 października o godz. 19.00 w Multikinie - Ursynów, al. KEN 60.
Wybieramy nazwy dla 6 bezimiennych rond na Ursynowie!  
Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ogłasza konkurs na nadanie nazw 6 bezimiennym rondom na terenie Ursynowa. Konkurs będzie trwał od 2 października do 6 listopada br.
Targi pracy w ursynowskim Urzędzie  
2 października w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbyły się „Dni Kariery” skierowane do osób, które poszukują zatrudnienia. Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów
Budżet partycypacyjny na 2016 rok dwa razy większy  
1 października Zarząd Dzielnicy Ursynów podjął decyzję o przeznaczeniu na cele realizacji budżetu partycypacyjnego na rok 2016 w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy kwoty 6 100 000,00 zł , tj. 2,01 % środków z prognozowanej kwoty przeznaczonej do dyspozycji Dzielnicy na 2016 rok.
Dzień Patrona Warszawy  
28 września w kościele p.w. bł. Władysława z Gielniowa odbyła się msza święta w intencji Warszawy, władz miasta i jej mieszkańców. Przedstawiciele Sejmu RP, władz Warszawy i Dzielnic złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem bł. Władysława, patrona Warszawy. Po części oficjalnej odbył się piknik familijny, podczas którego wystąpił Stasiek Wielanek i Kapela Warszawska.
Zapraszamy: Spotkanie ze środowiskiem deskorolkowców  
W związku z niefortunną sytuacją, jaka zaistniała z kultowym miejscem dla wielu deskorolkarzy – likwidacją miejsca do jazdy na desce na Kortach przy Kopie Cwila, burmistrz Ursynowa Piotr Guział zaprasza wszystkich zainteresowanych przyszłością skateparków na Ursynowie i w Warszawie na spotkanie, które odbędzie się 3 października br. o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy.
Dyktando językowe dla ursynowskich gimnazjalistów  
26 września w Multikinie Ursynów odbyło się dyktando z języka angielskiego, w którym wzięli udział uczniowie z ursynowskich gimnazjów. Honorowy patronat nad wydarzeniem przyjął burmistrz Dzielnicy Ursynów Piotr Guział.
| 1 | 2 |
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Sierpień   »
P W Ś C P S N
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją