Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Aktualności

Zapraszamy: debata >>Rola bazarków w społeczności lokalnej na przykładzie ursynowskiego „Bazarku na Dołku”<< (2 października 2014)

Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie publicznej >>Rola bazarków w społeczności lokalnej
na przykładzie ursynowskiego „Bazarku na Dołku”<<, która  odbędzie się w dniu 9 października 2014 r. o godzinie 18.00 w sali im. J.U. Niemcewicza w Ratuszu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, stacja metra Imielin).

Od  wielu miesięcy trwa ożywiona dyskusja społeczna na temat „Bazarku na Dołku”, ścierają się różne poglądy, ale najistotniejszym pozostaje miejsce, funkcja i wygląd bazarku po zakończeniu budowy drogi ekspresowej S2 przez Ursynów. Przyszłość tego targowiska w dużej mierze, oprócz decyzji administracyjnych,  zależy  od zdania mieszkańców, dlatego też, chcąc poznać opinie mieszkańców i osób mających wpływ na decyzje, które będą podejmowane w przyszłości, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

W debacie weźmie udział Aleksandra Wasilkowska, architektka, wiceprezeska Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP, od wielu lat prowadząca projekty związane z handlem ulicznym i bazarami „Bazaristan”.

Organizatorami debaty są ursynowscy radni: Teresa Jurczyńska-Owczarek – przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji oraz Piotr Skubiszewski – przewodniczący Komisji  Architektury,
Budownictwa, Strategii Rozwoju i Ekologii.

 

KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją