Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Aktualności

Sukces curlerów z ISRS „Culani” (15 marca 2012)
Drużyna curlerów na wózkach ISRS „Culani” zajęła I miejsce w corocznym turnieju o Grand Prix władz miasta Trutnov (Republika Czech), który odbył się w dniach 3-4 marca. To pierwsza wygrana naszych niepełnosprawnych curlingowców w międzynarodowych zawodach.


Wynik jest bardzo satysfakcjonujący, ponieważ drużyna znowu poprawiła znacząco swój wynik z ubiegłorocznej edycji, kiedy zajęła miejsce trzecie – czyli forma ciągle zdecydowanie rośnie!

Pomimo bardzo niskiej temperatury na lodowisku, dwudniowa rywalizacja z drużynami z Czech dostarczyła uczestnikom i trenerowi dawki rozgrzewających emocji wystarczającej do przeżycia.

Nasi curlerzy wygrali wszystkie mecze i z dumą przyjęli z rąk przedstawicieli władz Trutnova i gospodarzy pamiątkowy puchar. Wynik naprawdę cieszy, bo drużyna ISRS „Culani” – jak na brak bazy i zaplecza curlingowego we własnym kraju – wciąż utrzymuje wzrostową tendencję formy i są tego efekty sportowe.

Drużyna ISRS „Culani” staje się coraz bardziej wymagającym rywalem na lodzie, co sprawia nam, wspierającej finansowo klub Dzielnicy Ursynów, nieskrywaną przyjemność.

Fotografia: www.culani.org.pl
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Czerwiec   »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją