Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Rekreacja

miesiąc: 
Powsiński nordic walking  
Park Kultury w Powsinie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spacerze z kijami do nornic walking z instruktorem w ramach Warszawskiego Tygodnia Seniora. Udział w spacerach i wynajem kijów jest bezpłatny.
Zapisy na Orlika  
W poniedziałek 26 września, bezpośrednio na „Orliku”, rozpoczną się zapisy dla grup zorganizowanych chcących skorzystać z boiska piłkarskiego. Zapisy obejmują terminy od 3 do 28 października z wyłączeniem weekendów.
Zumba integruje, Zumba ciało kształtuje  
Zumba integruje, Zumba ciało kształtuje - to zajęcia dla wszystkich mieszkańców Ursynowa z równoczesnymi zajęciami dla dzieci. Przedsięwzięcie jest finansowane przez Dzielnicę Ursynów.
17 września kolejny bieg po Lesie Kabackim  
Najbliższa sobota - czyli 17 września będzie kolejną świetną okazją do wspólnego biegania na Ursynowie. Nie ma znaczenia czy biegasz szybko czy wolno - zobacz jak biega się w miłym towarzystwie. Sprawdź swoje umiejętności. Przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi, którzy będą Cię głośno dopingować! Zapraszamy wszystkich miłośników biegania.
Maratończycy na Ursynowie  
Już 25 września odbędzie się 38. edycja PZU Maratonu Warszawskiego. W tym roku trasa wyraźnie różnić będzie się od ubiegłorocznej, a biegacze zawitają również na Ursynów.
Narodowy Dzień Badmintona  
Już w sobotę 10 września 2016 roku Stadion Narodowy zamieni się w światowe centrum badmintona. Na płycie stadionu zainstalowanych zostanie ponad 50 profesjonalnych kortów do badmintona, na których od 10:00 do 22:00 wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w niezliczonej liczbie atrakcji.
Darmowe siłownie w ten weekend  
Już w najbliższy weekend, podczas imprezy Warszawa Jest Trendy 2016, mieszkańcy stolicy będą mieli okazję posłuchać na żywo największych gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, skorzystać za darmo z obiektów sportowych, zwiedzić z przewodnikiem na co dzień zamknięte miejsca czy pójść za darmo do kina. Sportowy Ursynów również bierze udział w tej akcji.
Ochota na sport  
Od 4 września 2016 r. w każdą niedzielę w godz. 20.00-22.00 boisko do piłki nożnej na ursynowskim Orliku zarezerwowane jest w ramach grupy Facebooka „Piłka nożna Warszawa Ursynów Football” prowadzonej w ramach Klubu Sportowego Ochota na Sport.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją