Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Pozostałe

miesiąc: 
Nowa odsłona naszego serwisu!  
Drodzy Czytelnicy, od wczoraj czyli od 27 września 2016 r. pod adresem www.sport.ursynow.pl otwiera się nowa wersja naszego serwisu. Zmieniliśmy szatę graficzną oraz strukturę dzięki czemu korzystanie ze strony powinno być jeszcze łatwiejsze! Na nowej stronie również znajduje się mapa obiektów sportowych oraz baza klubów, rozbudowaliśmy dział sportu szkolnego, organizacje pozarządowe nadal mogą liczyć, że nasza strona będzie najlepszym źródłem informacji o procedurze dotacyjnej.
Tydzień Seniora z UCSiR-em!  
Nadchodzący tydzień to różne atrakcje dla starszych mieszkańców Ursynowa. Przygotowało je Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. W ofercie są zajęcia gimnastyczne na sali i w basenie oraz szachy!
Mistrzostwa Ursynowa w Tańcu Sportowym  
W sobotę 24 września w godzinach od 10 do 18 w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji mieszczącym się przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie zostanie rozegrana osiemnasta edycja Mistrzostw Ursynowa w tańcu sportowym.
VIII Triathlon Warszawski  
Dla stu dwudziestu osób ostatnia sobota zaczęła się dość wcześnie. Trzeba było wstać z rana, zjeść i dojechać do pływalni Aqua Relax, aby wystarstować w VIII Triathlonie Warszawskim. Mimo początkowych problemów z wentylacją obiektu organizatorom udało się szybko przeprowadzić część pływacką.
Zumba integruje, Zumba ciało kształtuje  
Zumba integruje, Zumba ciało kształtuje - to zajęcia dla wszystkich mieszkańców Ursynowa z równoczesnymi zajęciami dla dzieci. Przedsięwzięcie jest finansowane przez Dzielnicę Ursynów.
Bike Magedon  
W spiekocie jaka towarzyszyła dzisiejszemu popołudniu około dwustu śmiałków zmierzyło się z Kazurówką. Wielu zostało w pokonanym polu. Mocne podjazdy, wiraże, strome zjazdy do tego prażące słońce pokonało nie jednego rowerzystę lub jego jednoślad. Jeden z uczestników nazwał wyścig Bike Magedonem.
Dla dzieci i młodzieży  
Szkoła tenisa Tie-break zaprasza dzieci i urodzone w 2009 i wcześniej, w 2008, 2007 i 2006 oraz młodzież do lat 13 i 16 na turnieje tenisa ziemnego, które odbędą się na kortach przy ul. Koncertowej w sobotę 17 września.
Seniorze, coś dla Ciebie!  
Zapraszamy seniorów na kontynuację programu fundacji Indigeo Ursynowski Senior: Bezpieczny – Aktywny – Zdrowy. W najbliższy poniedziałek, 12 września, odbędzie się wykład oraz ćwiczenia na siłowni zewnętrznej.
Żegnamy Zbigniewa Kęskiewicza  
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w szóstego września odszedł od nas Zbigniew Kęskiewicz. Członek Zarządu Akademickiego Klubu Lekkoatletycznego „Ursynów” w latach 2007-2016, Kapral Podchorąży Armii Krajowej, Podporucznik Wojska Polskiego.
Odejście Giganta  
Gigant - nie tylko dlatego, że mierzy ponad dwa metry i waży prawie sto pięćdziesiąt kilo. To przede wszystkim dwukrotny złoty medalista olimpijski. Żywa legenda pchnięcia kulą. Jeden z trzech zawodników w historii tej dyscypliny, który może pochwalić się takim osiągnięciem.
| 1 | 2 |
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją