Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Bieganie

Zapisy do tej niedzieli! (16 września 2016)
Ursynowsko-Natolińskie Towarzystwo Sportowe zaprasza miłośników biegania na orientację na 12. edycję swoich tradycyjnych jesiennych zawodów UNTS Cup. Tegoroczna edycja to nieco inny termin i nieco inna formuła, niż w poprzednich kilku latach. Tym razem zawody odbędą się w ostatni weekend września, a w programie będą nie dwa, a trzy biegi!

W sobotę 24 września zapraszamy na bieg miejski - city race na Ursynowie. Będzie to wydłużony bieg sprinterski, który zostanie rozegrany na dużym terenie, co gwarantuje niezwykle ciekawe trasy i doskonałą zabawę dla wszystkich startujących.

Tego samego dnia wieczorem zapraszamy na bieg nocny, który zorganizujemy w Wesołej w zachodniej części tzw. Lasu Sobieskiego. Teren jest nieco pofałdowany o dosyć dobrej "przebieżności", więc zabawa powinna być doskonała! Będzie to również dobra okazja, aby sprawdzić się przed październikowymi Mistrzostwami Polski na tym dystansie oraz poćwiczyć orientację po ciemku w lesie.

W niedzielę 25 września w południe zorganizujemy bieg średniodystansowy również na terenie Lasu Sobieskiego, ale w nieco innej jego części, aby urozmaicić Wam bieganie.

Zgłoszenia na zawody są otwarte tylko do niedzieli września. Prosimy zapoznać się z Regulaminem, gdzie przeczytacie o wszystkich szczegółach odnośnie imprezy.

Zapraszamy do lektury i zapisywania się na bieg!
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją