Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Bieganie

miesiąc: 
VIII Triathlon Warszawski  
Dla stu dwudziestu osób ostatnia sobota zaczęła się dość wcześnie. Trzeba było wstać z rana, zjeść i dojechać do pływalni Aqua Relax, aby wystarstować w VIII Triathlonie Warszawskim. Mimo początkowych problemów z wentylacją obiektu organizatorom udało się szybko przeprowadzić część pływacką.
VI bieg GP Ursynowa  
W sobotę 17 września w lesie Kabackim na Ursynowie odbyła się kolejna, szósta już impreza biegowa „Grand Prix Warszawy - Ursynów 2016” dla dorosłych. Było bardzo ciepło i słonecznie jak na wrześniowe przedpołudnie. Zawodnicy mieli do pokonania dystans ok. 10 km. Trasa prowadziła malowniczymi ścieżkami Lasu Kabackiego.
Zapisy do tej niedzieli!  
Ursynowsko-Natolińskie Towarzystwo Sportowe zaprasza miłośników biegania na orientację na 12. edycję swoich tradycyjnych jesiennych zawodów UNTS Cup. Tegoroczna edycja to nieco inny termin i nieco inna formuła, niż w poprzednich kilku latach. Tym razem zawody odbędą się w ostatni weekend września, a w programie będą nie dwa, a trzy biegi!
17 września kolejny bieg po Lesie Kabackim  
Najbliższa sobota - czyli 17 września będzie kolejną świetną okazją do wspólnego biegania na Ursynowie. Nie ma znaczenia czy biegasz szybko czy wolno - zobacz jak biega się w miłym towarzystwie. Sprawdź swoje umiejętności. Przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi, którzy będą Cię głośno dopingować! Zapraszamy wszystkich miłośników biegania.
Maratończycy na Ursynowie  
Już 25 września odbędzie się 38. edycja PZU Maratonu Warszawskiego. W tym roku trasa wyraźnie różnić będzie się od ubiegłorocznej, a biegacze zawitają również na Ursynów.
Razem po zdrowie!  
Niedzielny, słoneczny poranek czwartego września dla wszystkich zaangażowanych w Onkobieg rozpoczął się od przygotowań do imprezy. Na terenie przy Centrum Onkologii ekipy partnerów i współorganizatorów biegu sprawnie ustawiły scenę, a także namioty z punktami rejestracji uczestników, stoiska informacyjno-edukacyjnie oraz stoiska z napojami i przekąskami.
Aura dopisała  
W sobotę trzeciego września, w bardzo przyjemnych warunkach pogodowych, wręcz letnich, w Lesie Kabackim na Ursynowie odbyła się kolejna, piąta już impreza biegowa „Grand Prix Warszawy - Ursynów 2016” dla dorosłych.
Wielka Ursynowska i Kumulacja Aktywności  
Równo o dziesiątej Burmistrz Ursynowa Robert Kempa wystrzelił z pistoletu dając w ten sposób znak około pięciuset biegaczom, aby ruszyli do walki o jak najlepszy czas na trasie, którą na co dzień pokonują konie. Był to też początek całego cyklu atrakcji jakich tego dnia mogli zaznać mieszkańcy.
Triathlon Warszawski 2016  
Triathloniści po raz ósmy opanują Ursynów. Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz w Parkiem Kultury w Powsinie i UKS G-8 Bielany zapraszają na kolejną odsłonę zawodów podczas których będzie można się sprawdzić w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Jak zwykle uczestnicy będą mogli rywalizować nie tylko w kategoriach indywidualnych, ale i rodzinnej.
Wielka Ursynowska - koniec zapisów!  
W niedzielę czwartego września będzie nas komplet. Zapisało się siedemset osób! To oznacza, że nie będzie możliwości dopisania się w Biurze Zawodów w dniu biegu.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją