Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Sport szkolny

Gim 95 nie obronił złota (18 kwietnia 2016)

Siatkarze z Gimnazjum nr 95 sięgnęli po srebrne medale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W finale ulegli "odwiecznym rywalom" z Gimnazjum nr 48 reprezentującym Wolę. Z przykrością trzeba stwierdzić, że nasi zawodnicy bardziej oddali mecz niż zostali pokonani.

Skład finału nie był dla nikogo zaskoczeniem. Każdy kto ma pojęcie o siatkarskiej sytuacji w Warszawie wie, że zapłacze KS Metro i MOS Wola, to murowani kandydaci do finałów. Sami tylko zawodnicy z Ursynowa w ostatnich trzech latach z tym licząc sięgnęli po brązowe, złote i srebrne medale.

Zazwyczaj spotkania gimnazjów z Ursynowa i Woli były zacięte i ich losy ważyły się do ostatnich chwil. Tym razem było inaczej. Podopiecznym Daniela Kołodziejczyka nie chciało się grać tak bardzo jak przeciwnikom. Widać było, że siatkarze, którzy cały czas biją się o klubowe finały Mistrzostw Polski w kategorii młodzików i kadetów, nie byli należycie skoncentrowani na Szkolnych Mistrzostwach Warszawy.

Niemniej dziękujemy ekipie Gimnazjum nr 95 za dojście do finału i wywalczenie kolejnego medalu dla Ursynowa. Może za rok, nowe roczniki powtórzą sukces swoich kolegów sprzed roku i wygrają Warszawską Olimpiadę Młodzieży.

Galeria:
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Kwiecień   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją