Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Sport szkolny

miesiąc: 
Szkolne Mistrzostwa Ursynowa w siatkówce gimnazjalistów  
W ostatni piątek w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego odbyły się ostatnie mecze dzielnicowych eliminacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce gimnazjalistów.
Sportowy Przedszkolak  
Każdy system ma dziury. Podatkowy, emerytalny, opieki zdrowotnej itd. System wychowania fizycznego również. Lukę może wypełniać samorząd lokalny. Ursynów pokazuje jak się do tego zabrać.
Międzyszkolne zawody szachowe  
Takich zawodów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży jeszcze u nas nie było. Trenerzy nie pokrzykiwali do podopiecznych by ich zmobilizować do walki, ci też w milczeniu i pełnym skupieniu toczyli swe pojedynki. Żeby zorientować się kto wygrywa trzeba było podejść i dokładnie przyjrzeć się sytuacji. Za nami pierwszy szachowy WOM.
Złoto dla siatkarek z Koncertowej  
W dniach 18–22 lutego w hali Gimnazjum 92 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Ursynowa w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych w ramach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Zima w Mieście - Centrum Sportów Umysłowych  
Centrum Sportów Umysłowych wita gości okazałym szyldem znajdującym się nad drzwiami siedziby. W środku czeka wielka przestrzeń i olbrzymie możliwości poznania gier rozwijających nasze szare komórki.
Zima w Mieście - uczestnicy indywidualni  
Już za chwilę, wraz z początkiem lutego, początek zimowych ferii i naszej akcji „Zima w mieście”. W związku z tym przedstawiamy ofertę dla tych, którzy nie wyjadą i nie będą korzystać z punktów dziennego pobytu. Zachęcamy do aktywności, bo nie samym komputerem człowiek żyje. Na dzieci i młodzież czekają pływalnie, lodowisko, ścianka wspinaczkowa i inne sportowe atrakcje.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Luty   »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją