Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Sport szkolny

Półfinał imprezy „Od zabawy do sportu” (30 listopada 2015)

W ostatni czwartek w Hali Sportowej "Koło" odbył się półfinał programu „Od zabawy do sportu”. Naszą dzielnicę reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy.

Nasi uczniowie zmierzyli się z rówieśnikami z Białołęki, Bielan, Woli, Wawra, Wesołej, Rembertowa i Targówka. Dzieci potykały się w przeróżnych konkurencjach sprawnościowych: rzucały do celu, ścigały się w najróżniejszych wyścigach sprawnościowych itp. Imprezę prowadziła para śpiewających klaunów a w przerwie między konkurencjami dzieci podziwiały występy grupy cyrkowej.

Młodzi ursynowianie dzielnie walczyli o jak najlepszą lokatę w zawodach. Niestety, nieco im zabrakło do najlepszej trójki, która już w tym tygodniu spotka się w finale.

Po zawodach wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, jednak najważniejsze, że organizowany i prowadzony przez Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy program „Od zabawy do sportu” pozwolił po raz kolejny wyszumieć, wyszaleć i realizować się dzieciom we współzawodnictwie sportowym.

Dzięki takim inicjatywom jak ta, hasło „w zdrowym ciele, zdrowy duch” będzie dla wzrastających pokoleń oczywistością, a nie pustym sloganem.

Galeria:
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Listopad   »
P W Ś C P S N
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją