Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Stowarzyszenia kultury fizycznej

Stowarzyszenie PAK-HOK Kung Fu
adres: Warszawa
e-mail: 
www: www.kung-fu.waw.pl

powrót do wszystkich obiektów sportowych

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Wysoka jakość nauczania.

Wszystkie organizowane przez nas zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy prowadzili m.in. szkolenia dla Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zawodnicy naszego Stowarzyszenia wielokrtonie zdobywali medale w Mistrzostwach Polski i innych zawodach.

Troska o bezpieczeństwo.

Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa na zajęciach. Posiadamy odpowiednie wyposażenie (rękawice, pancerze, maty) i dostosowywujemy treningi do możliwości uczestników. Dzięki temu mogą ćwiczyć u nas zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Szeroki wachlarz technik.

Choć naszym głównym stylem jest Pak-Hok kung fu, to zajęcia wzbogacamy o techniki zaczerpnięte z samoobrony, kick-boxingu, combatu, karate i wielu innych styli. Wszystko to uzupełnione jest technikami ogólnorozwojowymi, poprawiającymi zdrowie i kondycję fizyczną.

Znakomita atmosfera

Na naszych zajęciach będziesz po prostu czuć się dobrze. Zależy nam, żeby terningi były dobrą zabawą, żeby każdy, niezależnie od umiejętności i sprawności, czerpał satysfakcję z zajęć i własnych postępów. Treningi w Stowarzyszeniu pozwolą ci nie tylko rozwijać sprawność fizyczną, ale też odreagować stresy dnia codziennego.

Zajęcia są prowadzone w wielu miejscach na Ursynowie.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją