Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Stowarzyszenia kultury fizycznej

Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego Ai-Do
adres: ul. Belgradzka 18/32, 02-793 Warszawa
telefon: 607 221 324
e-mail: 
www: karatetradycyjne.com.pl
data powstania: 2006 r.
dyscyplina: karate tradycyjne

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Opis: Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego - organizacja istniejąca od 2006 roku, której głównym celem statutowym jest krzewienie idei karate tradycyjnego, uprawianie karate tradycyjnego, prowadzenia zajęć sportowych i rekreacji ruchowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizacji obozów rekreacyjnych i sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz organizacji imprez masowych w zakresie sportu i rekreacji.

Mimo, iż stowarzyszanie nie ma długiego stażu działalności jednak w swoim składzie posiada wielu utytułowanych instruktorów jak również wychowanków, którzy coraz częściej stają na najwyższych szczeblach podium zarówno w pojedynkach krajowych jak i ponadnarodowych.

Ważnym elementem naszej działalności są również obozy, zarówno sportowe jak i rekreacyjne. Staramy się, by osoby czynnie zaangażowane w działalność stowarzyszenia zapraszały do aktywności również swoje całe rodziny, co z pewnością odzwierciedlają liczby uczestników w corocznych obozach rodzinnych - letnich i zimowych.

Nasi zawodnicy zdobyli łącznie ponad 300 medali i prawie 40 pucharów, wiele z nich to trofea za najwyższe miejsca. Obecnie zrzeszamy ponad 250 członków z 9 szkół oraz dwóch przedszkoli.

Członkowie zdobywają doświadczenie poprzez treningi indywidualne, grupowe, a także konsultacje oraz szkolenia z najlepszymi Sensei’ami z całego Świata. Więcej o sukcesach w dziale osiągnięcia.

Na Ursynowie prowadzimy dwie sekcje w SP nr 96 przy ul. Sarabandy oraz SP nr 81 przy ul. Puszczyka 6.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją