Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Stowarzyszenia kultury fizycznej

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalnek Ursynów Warszawa
adres: ul. Jerzego Zaruby 2, 02-796 Warszawa
telefon: 502 310 155
e-mail: 
www: www.klubsnu.pl
dyscypliny: piłka nożna chłopców, tenis stołowy, sporty zimowe, szachy

Klub Sportowy Szkoły Sióstr niepokalanek powstał w listopadzie 2007 roku Decyzją Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy i zarejestrowany jest po pozycją 166.

Od początku swojego istnienia wiodącą dyscypliną była piłka nożna chłopców w trzech kategoriach wiekowych :

PIŁKARZYKI KLASY 1,2;
ORLIKI KLASY 3,4;
MŁODZIKI KLASY 5,6.

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Generalna zasadą rekrutacji do klubu jest to, iż w jego skład wchodzą tylko uczniowie , którzy uczą się bądź uczyli w Szkole Sióstr Niepokalanek. W wyjątkowych i uzasadnionych wypadkach o przyjęciu zawodnika z poza szkoły decyduje Zarząd Klubu po rekomendacji Członka Zarządu.W klubie działają obecnie dwie sekcje sekcja piłki nożnej oraz sekcja zimowa - Kierownikiem obu jest Pan Tomasz Grzywna.

Corocznie, selekcja do sekcji piłki nożnej klubu odbywa się w pierwszą sobotę września na boisku przyszkolnym. Odbywa się sprawdzian z umiejętności piłkarskich oraz ogólno-sportowych.

Rekrutacja do sekcji zimowej odbywa się na podstawie zgłoszenia do Kierownika Sekcji. Do wszystkich sekcji sportowych warunkiem przyjęcia jest wypełnienie kart zgłoszeniowych zawodnika, deklaracji członkowskich osób niepełnoletnich i osób pełnoletnich. W przypadku osób pełnoletnich nie ma obowiązku wstępowania na członka klubu. Wówczas opłaty za treningi i szkolenie są bez zniżek.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją