Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Riviera Dance Studio
adres: ul. Dembowskiego 1, 02-784 Warszawa
telefon: 607 955 995
e-mail: 
www: www.taniec.net
Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Wspaniali nauczyciele - wyłącznie zawodowcy, z dużym doświadczeniem, nieustannie szkolący się w kraju i zagranicą. Tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć - podczas nich zapomnisz o swoich wszelkich zmartwieniach!

Profesjonalizm w działaniu - zawsze uśmiechnięte recepcjonistki pomogą Ci wybrać rodzaj kursu, wytłumaczą wszelkie zawiłości, a w razie potrzeby pomogą znaleźć partnera do tańca.

Znakomite lokalizacje:
1. Centrum Warszawy, doskonale znany mieszkańcom stolicy, budynek Domu Studenckiego RIVIERA, położony tuż obok stacji metra POLITECHNIKA. Można dojechać do nas również wieloma tramwajami i autobusami. Wokół budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych.

2. Środek Ursynowa, ul. Dembowskiego 1, stacja metra Stokłosy, koło pętli autobusowej Ursynów Południowy i hipermarketu Leclerc, dobry dojazd metrem i samochodem. 3. Ochota - ul.Akademicka 5, I piętro Domu Studenckiego "Akademik".

Dziesięć profesjonalnych sal tanecznych z olejowym parkietem dębowym, ułożonym na tzw. legarach (nawet wielogodzinne ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych). Każda z sal wyposażona jest w długą i wysoką ścianę specjalistycznych luster, które sprowadziliśmy z Belgii. Lustra te są wyregulowane optycznie i mają niezwykle wysoką wierność odbicia.

Duże garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami, recepcja, kącik kawiarniany i toalety są do dyspozycji naszych klientów. Czystość pomieszczeń to jeden z naszych priorytetów, są one sprzątane 7 dni w tygodniu.
Sklep z akcesoriami do tańca brzucha oraz z butami tanecznymi - można u nas nabyć najwyższej jakości profesjonalne buty do tańca firm SUPADANCE, SANSHA i CAPEZIO.

Dostępne formy płatności w recepcjach Szkoły to gotówka i karta płanicza. Z kolei przez internet można opłacać zajęcia przelewem lub przez system eCard (karty Visa, MasterCard oraz ePrzelewy).
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją