Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Warszawskie Centrum Karate
adres: ul. Koncertowa 4, 02-787 Warszawa
telefon: (+48) 22 672 55 61
e-mail: 
www: www.karate.com.pl
Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Uczymy skutecznej walki wręcz, która wszechstronnie rozwija ciało i psychikę. Wszystkie ćwiczenia gimnastyczne i techniki karate dotyczą w równej mierze obu stron ciała, co umożliwia harmonijny rozwój, koryguje wady postawy i asymetyczność budowy ciała, rozwija wszystkie cechy motoryczne: siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość, a szczególnie poprawia w każdym wieku koordynację ruchową.

Nasz specjalny program szkoleniowy karate stwarza możliwość trenowania z dzieckiem na jednej sali w tym samym czasie lub zapisania dziecka na samodzielne zajęcia. Treningi rozszerzone są o japońską gimnastykę taiso, ćwiczenia ogólnorozwojowe i kształtujące mięśnie, naukę koncentracji i samokontroli.

Naszym nadrzędnym celem jest skuteczna samoobrona i bezpieczeństwo ćwiczących. Dzięki stosowaniu specjalnych kasków, chroniących twarz i użyciu nowoczesnych ochraniaczy możliwość odniesienia kontuzji w walce została zredukowanna do minimum. Walka w ochraniaczach jest w pełni realna, uczy używać siły i szybkości.

Czytaj więcej.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją