Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne

"Budojo" Ośrodek Sportów Japońskich
adres: ul. Bekasów 6, 02-803 Warszawa
(pokaż na mapie)
e-mail: 
www: www.budojo.pl
powrót do wszystkich obiektów sportowych

Charakterystyka obiektu:
Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO jest reprezentacyjnym miejscem treningowym Stowarzyszenia Aikido Aikikai (SAA), najstarszej - założonej w 1988 r. - tego typu organizacji non-profit w Warszawie. Ośrodek powstał w 2003 r. z inicjatywy Jerzego Pomianowskiego (ambasadora RP w Japonii w latach 1997-2002, który obok Aikido jest także wybitnym znawcą Koryu Bujutsu), oraz dzięki osobistemu zaangażowaniu i finansowemu wsparciu Witolda Fedorowicza - Jackowskiego (miłośnika Orientu, pasjonata tradycyjnego łucznictwa europejskiego i azjatyckiego, współtwórcy i wieloletniego mecenasa SAA).

BUDOJO od początku swego istnienia utrzymuje stały kontakt szkoleniowy z Meiji Jingu Budojo Shiseikan w Tokio. Bierzemy udział w międzynarodowych seminariach Budo w Europie. Raz na kilka lat organizujemy wyjazdy do Japonii. Uczestniczymy w stażach Polskiej Federacji Aikido (PFA), której jesteśmy członkiem, a także organizujemy własne obozy i zgrupowania treningowe. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi ośrodkami w Polsce, Francji, Niemczech, Rosji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Grecji, Austrii, Holandii a także z dojo w innych krajach Europy oraz USA.

BUDOJO to wyjątkowe miejsce. Zaciszne położenie, własny ogród oraz tradycyjny wystrój sali do ćwiczeń tworzą atmosferę, która pozwala oderwać się od stresów zabieganej codzienności.

Nasza doświadczona kadra instruktorska prowadzi zajęcia w ramach następujących sekcji:

AIKIDO - (dzieci i dorośli)
KENJUTSU - (dorośli)
KYUDO - (dorośli)
JUJUTSU - (w planach)

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu.

W celu wybrania odpowiedniej dla siebie opcji, optymalnie dostosowanej do wzajemnych potrzeb i możliwości, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, regulaminem opłat i etykietą.

Do zobaczenia w BUDOJO!
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją