Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Kabaty Dance Studio
adres: al. Komisji Edukacji Narodowej 18, 02-797 Warszawa
telefon: 22 405 76 61, 681 385 203
e-mail: 
www: www.kabatydance.pl/
dyscypliny: taniec, fitness
prowadzone grupy wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli
dni treningów: od poniedziałku do niedzieli cennik: tutaj

Opis:

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Kabaty Dance Studio to nowo powstała szkoła tańca dla dzieci. młodzieży i dorosłych. Jest to pierwszy na Ursynowie obiekt o tak wysokiej jakości świadczonych usług, dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym budynku, tuż przy stacji Metro Kabaty. Pozwala to na bardzo dobry i szybki dojazd także mieszkańcom innych dzielnic.

Zajęcia odbywają się w trzech salach treningowych. Wszystkie sale są klimatyzowane, mają dużą ilość okien - gwarantują doskonałe dzienne oświetlenie oraz wyposażone są w profesjonalny parkiet do tańca. W naszym barku jest czas na chwilę relaksu, orzeźwiający napój i aromatyczną kawę. Znajdziecie tu Państwo okazję do poznania osób dzielących te same pasje i zainteresowania.

Nasza oferta jest skierowana do osób w każdym wieku oraz na różnych etapach zaawansowania.

Posiadamy rozbudowany program rozwojowy dla dzieci i młodzieży. Już od 3 roku życia stawiają u nas swoje pierwsze taneczne kroki małe baletnice, dla starszych dzieci proponujemy taniec nowoczesny, sportowy, funky, break dance. Młodzież zapraszamy na hip hop, street dance, dancehall i popping. Od 2 lat organizujemy obozy taneczne. Do tradycji weszły też pokazy dziecięcych grup tanecznych. Na stałe uczęszcza do nas ponad 300 dzieci i młodzieży. Mamy bogatą propozycję dla Pań tańczących solo, między innymi: ladies latino, salsę, taniec brzucha i sexy dance. Dla par polecamy taniec towarzyski, salsę, tango i rock’n’rolla. Nasi instruktorzy to starannie dobrane osoby, posiadające bogate doświadczenie zawodowe. Ich wysokie kwalifikacje potwierdzają licencje instruktorskie i najwyższe klasy taneczne jakimi się legitymują. Swoje umiejętności doskonalili pod okiem uznanych specjalistów w kraju i za granicą. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych lekcji oraz troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. To osoby pełne entuzjazmu, które nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zarazić swoją pasją. Każdy instruktor to barwna osobowość, dzięki czemu zajęcia stają się prawdziwą przygodą.

W sobotnie wieczory zapraszamy na imprezy taneczne. Będziecie mogli Państwo wykorzystać nabyte podczas zajęć umiejętności i świetnie się bawić ze znajomymi przy lampce dobrego wina.

Nasza szkoła tańca powstała z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe. Szkoła tańca Kabaty Dance Studio to miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii. Szeroka i różnorodna gama zajęć tanecznych i ruchowych z pewnością pozwoli wybrać coś dla siebie. Z nami odkryjecie Państwo porywającą magię tańca, zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Styczeń   »
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją